Povezane vesti
LDP: Kriminalne strukture napadaju Jovanovića
Blic 26.06.2016
Liberalno-demokratska partija je saopštila da je tokom vikenda "došlo do kontakta" između lidera te partije Čedomira Jovanovića i vrha MUP-a. LDP navodi da je povod za to "višenedeljna kampanja kriminalizacije Jovanovića u kojoj su uz političku i… »
Čeda strahuje za život: Kriminalne strukture me progone!
Pravda 26.06.2016
BEOGRAD - Liberalno-demokratska partija je saopštila da je tokom vikenda "došlo do kontakta" između lidera te partije Čedomira Jovanovića i vrha MUP-a. LDP navodi da je povod za to "višenedeljna kampanja kriminalizacije Jovanovića u kojoj su uz političku… »
LDP: Kriminalne strukture vode kampanju protiv Jovanovića
N1 Info 26.06.2016
Liberalno-demokratska partija je saopštila da je tokom vikenda "došlo do kontakta" između lidera te partije Čedomira Jovanovića i vrha MUP-a. LDP navodi da je povod za to "višenedeljna kampanja kriminalizacije Jovanovića u kojoj su uz političku, za… »
LDP: Kriminalne strukture napadaju Jovanovića
RTS 26.06.2016
Liberalno-demokratska partija je saopštila da je tokom vikenda "došlo do kontakta" između lidera te partije Čedomira Jovanovića i vrha MUP-a. LDP navodi da je povod za to "višenedeljna kampanja kriminalizacije Jovanovića u kojoj su uz političku… »
Vesti dana »
Krvavi sukob trajaće mnogo duže: - Tramp potvrdio! Ima 3 cilja, i dok ih ne ostvari neće stati: "Pobedićemo sa lakoćom"
Blic pre 2 satajoš 39 povezanih
Poljoprivrednici nastavljaju proteste: Uhapšeni u Loznici pušteni da se brane sa slobode
NIN pre 3 satajoš 21 povezana
Iran: Jedan dron košta 35.000, a njegovo obaranje do 4 miliona dolara; zalihe presretača su ograničene
Telegraf pre 1 satjoš 36 povezanih






