Povezane vesti

Izetbegović: Predsednika Nikolića očekujem na jesen

Izetbegović: Predsednika Nikolića očekujem na jesen

RTS 29.06.2016
Predsedavajući Predsedništva BiH Bakir Izetbegović se nada da će predsednik Srbije Tomislav Nikolić ove jeseni posetiti BiH. Naglašava da bi voleo da to bude u njegovom mandatu predsedavajućeg, radi kako kaže, bošnjačkih i srpskih odnosa… »
Izetbegović: Državni vrh Srbije nije nepoželjan u Srebrenici

Izetbegović: Državni vrh Srbije nije nepoželjan u Srebrenici

Sandžak haber 29.06.2016
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je da nikada ne bi rekao da je državni vrh Srbije nepoželjan na obeležavanju godišnjice zločina u Potočarima, prenosi Blic. Da je mene pitao, Ćamil Duraković ne bi rekao… »
Izetbegović se nada Nikoliću na jesen

Izetbegović se nada Nikoliću na jesen

Mondo 29.06.2016
Predsedavajući Predsedništva BiH Bakir Izetbegović se nada da će predsednik Srbije Tomislav Nikolić ove jeseni posetiti BiH. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Izetbegović je dodao da bi voleo da to bude u njegovom mandatu predsedavajućeg, radi, kako… »
Izetbegović: Državni vrh Srbije nije nepoželjan u Srebrenici

Izetbegović: Državni vrh Srbije nije nepoželjan u Srebrenici

N1 Info 29.06.2016
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović izjavio je da nikada ne bi rekao da je državni vrh Srbije nepoželjan na obeležavanju godišnjice zločina u Potočarima, prenosi Blic. Da je mene pitao, Ćamil Duraković ne bi rekao… »
Izetbegović: Ja nikad ne bih rekao da ste nepoželjni

Izetbegović: Ja nikad ne bih rekao da ste nepoželjni

Vesti online 29.06.2016
Predsedavajući predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da nikada ne bi rekao da je državni vrh Srbije nepoželjan na obeležavanju godišnjice zločina u Potočarima. - Da je mene pitao, Ćamil Duraković ne bi rekao da je državni vrh Srbije… »
Ne smeta mu Vučić u Potočarima

Ne smeta mu Vučić u Potočarima

Alo 29.06.2016
Predsedavajući predsedništva BiH Bakir Izetbegović izjavio je da nikada ne bi rekao da je državni vrh Srbije nepoželjan na obeležavanju godišnjice zločina u Potočarima. "Da je mene pitao (načelnik opštine Srebrenica) Ćamil Duraković ne bi… »

Vesti dana »