Povezane vesti

Čisti se put novaku na OI: Odustao i Berdih

Čisti se put novaku na OI: Odustao i Berdih

Hot sport 16.07.2016
Češki teniser Tomaš Berdih povukao se sa predstojećih Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru zbog zabrinutosti oko virusa zika. – To je bila teška odluka koju sam doneo posle dugih i mukotrpnih razgovora sa najbližima”, rekao je osmi teniser sveta… »
Još jedno povlačenje sa OI: Berdih odustao zbog Zika virusa

Još jedno povlačenje sa OI: Berdih odustao zbog Zika virusa

Večernje novosti 16.07.2016
Bila je ovo veoma teška odluka koju sam doneo posle dugih razgovora sa najbližima. Nadam se da ćete me razumeti - poručio je Tomaš. Češki teniser Tomaš Berdih povukao se sa predstojećih Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru zbog zabrinutosti oko… »
Pljušte otkazivanja zbog virusa: Od Rija odustao i Berdih

Pljušte otkazivanja zbog virusa: Od Rija odustao i Berdih

Sportal blic 16.07.2016
Češki teniser Tomaš Berdih odustao je od Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru zbog straha od Zika virusa. Foto: Tanjug/AP Posle Miloša Raonića i Simone Halep, Berdih se preko društvenih mreža oglasio i saopštio da neće biti u Brazilu u avgustu… »
Ovo postaje epidemija: Posle Raonića još jedan “bombarder” odustao od Rija

Ovo postaje epidemija: Posle Raonića još jedan “bombarder” odustao od Rija

Vesti online 16.07.2016
Nastavlje se osipanje sa spiska najboljih tenisera koji će učestvovati na turniru na Olimpijskim igrama, a uzrok tome je sasvim sigurno to što se za razliku od pre četiri ili osam godina ovog puta neće deliti ATP bodovi. Kao i Miloš Raonić i… »
Šta se dešava sa teniserima? I Tomaš Berdih odustao od Olimpijskih igara!

Šta se dešava sa teniserima? I Tomaš Berdih odustao od Olimpijskih igara!

Telegraf 16.07.2016
Češki teniser objavio da je doneo tešku odluku, ali je zaključio da je tako najbolje posle razgovora sa najbližima. Novak Djoković će imati olakšan put do finala Olimpijskih igara i do toliko željenog zlata, jer se još jedan teniser povukao sa… »
Berdih se povukao sa OI zbog virusa zika

Berdih se povukao sa OI zbog virusa zika

Beta 16.07.2016
Češki teniser Tomaš Berdih povukao se sa predstojećih Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru zbog zabrinutosti oko virusa zika. "To je bila teška odluka koju sam doneo posle dugih i mukotrpnih razgovora sa najbližima", rekao je osmi teniser sveta… »
Raonić odustao od Olimpijskih igara

Raonić odustao od Olimpijskih igara

Večernje novosti 15.07.2016
Nakon razgovora sa trenerima i porodicom doneo sam ovakvu odluku iz zdravstvenih razloga kao i nesigurnosti oko situacije sa Zika virusom, obavestio je kanadski teniser. Teniser Miloš Raonić odlučio je da se povuče sa turnira u Brazilu iz zdravstvenih… »

Vesti dana »