Povezane vesti
Zvezda Bez Orlandića do kraja avgusta
Sportski žurnal 18.07.2016
Povreda Petra Orlandića nije bezazlena, pregledom je ustanovljeno da problem u predelu zadnje lože iziskuje pauzu između šest i osam nedelja. Crnogorski napadač Petar Orlandić neće biti na raspolaganju šefu stručnog štaba Miodragu Božoviću do kraja… »
Maler - Napadač Zvezde pauzira dva meseca!
Sportske.net 18.07.2016
Loše vesti za crveno-bele, Petar Orlandić mora na dužu pauzu. Povreda zadnje lože ipak nije toliko bezazlena, pa će Petar Orlandić propustiti između šest i osam nedelja, piše Žurnal. To znači da će Orlandić biti van stroja sigurno do početka septembra i… »
Maler za Zvezdinog napadača: Orlandić pauzira osam nedelja
Mozzart sport 18.07.2016
Pregledom ustanovljeno da crnogorski napadač ima problem sa zadnjom ložom. Zablistao je na ovoletošnjim pripremama, bio u golgeterskoj seriji, a onda doživeo – maler. Povreda crnogorskog napadača Petra Orlandića daleko je od bezazlene. Naime, Sporski… »
Vesti dana »

Posle vrućina, talas svežine: U većem delu Srbije danas kiša i pljuskovi
N1 Info pre 2 satajoš 19 povezanih

'Predloženi teritorijalni ustupci Ukrajine su Putinova zamka', kaže visoka zvaničnica EU
BBC News pre 6 minutajoš 17 povezanih

Zemljotres pogodio aziju: Zaresla se Indija i Mjanmar
Večernje novosti pre 51 minutajoš 11 povezanih

Srbija može loše da prođe u Strazburu ako domaći organi ne budu reagovali na policijsku brutalnost
Nova pre 11 minutajoš 2 povezane

I Međedović ispao u četvrtfinalu, ali je ''skočio'' za osam mesta na ATP listi!
Sportske.net pre 51 minutajoš 10 povezanih