Povezane vesti

Dečak se udavio pertlom tokom igre

Dečak se udavio pertlom tokom igre

Dnevnik 27.07.2016
Juče oko 18 časova u Pančevu se dogodila tragedija, kada se šestogodišnji dečak M. J. zadavio pertlom u toku igre. Nesreća se dogodila u dečakovoj porodičnoj. kući u širem centru Pančeva.Po nezvaničnim informacijama, dečak se tokom igre… »
Svedok tragedije u Pančevu: "Čuo sam vrisak i jauk iz dvorišta, a onda sam video kako iznose dečaka"

Svedok tragedije u Pančevu: "Čuo sam vrisak i jauk iz dvorišta, a onda sam video kako iznose dečaka"

Blic 27.07.2016
Jauci majke odjekivali su danas dvorištem kuće Jusufovski u Pančevu, u kojem se juče pertlom zadavio šestogodišnji Mihajlo J. dok se igrao sa svojom sestrom. Rođaci porodice Jusufovski okupili su se i danas u dvorištu kuće u kojoj se tragedija… »
Dečak se obesio u igri

Dečak se obesio u igri

Politika 27.07.2016
„Duvala sam mu u usta, pritiskala grudi, umivala ga i masirala ruke i noge, ali sam videla da nema pomoći”, kaže baba nesrećnog dečaka, koji je prevezen u pančevačku bolnicu, ali su lekari samo konstatovali smrt. Pančevo - Sinoć se u Pančevu… »
Tuga u Pančevu: Dečak se u igri zadavio pertlom, majka čula vrisak mlađe ćerke, ali je bilo kasno

Tuga u Pančevu: Dečak se u igri zadavio pertlom, majka čula vrisak mlađe ćerke, ali je bilo kasno

Blic 27.07.2016
Majka Mihajla J. je, nakon što je čula vrisak četvorogodišnje ćerke, izletela iz kuće u Ulici Svetog Save i zatekla sina koji više nije davao znake života. Kako "Blic" saznaje, tragedija se desila juče oko 18 sati u dvorištu u Ulici Svetog Save… »
(Kurir tv) dečak (6) se u igri ubio: Mali Mihailo zakačio pertlu za prozor, a onda se dogodio užas

(Kurir tv) dečak (6) se u igri ubio: Mali Mihailo zakačio pertlu za prozor, a onda se dogodio užas

Kurir 27.07.2016
Mihailo Jusufovski (6) iz Pančeva oko vrata obmotao pertlu koju je zakačio za prozor i onda se dodgodio užas! Naime, mali Mihailo se tokom igre obesio pertlom u dvorištu porodične kuće. Tragedija se dogodila oko 18 časova u Ulici Svetog Save broj… »
Užas u Pančevu: Dečak (6) se udavio pertlom tokom igre (video)

Užas u Pančevu: Dečak (6) se udavio pertlom tokom igre (video)

Večernje novosti 26.07.2016
Dečak M. J. (6) ugušio se večeras u Pančevu, kada je tokom igre u porodičnoj kući obmotao sebi oko vrata pertlu koja je bila vezana za prozor, saznaju "Novosti" Dečak M. J. (6) ugušio se večeras u Pančevu, kada je tokom igre u porodičnoj kući… »

Vesti dana »