Povezane vesti

Derbi Partizan - Vojvodina poništava umor Novosađana

Derbi Partizan - Vojvodina poništava umor Novosađana

Dnevnik 06.08.2016
U pakleni ritam ušli su fudbaleri Vojvodine, koje, tek što su se vratili iz beloruskog grada Bresta gde su ostvarili novi plasman. u plej-of za Ligu Evrope u duelu s Dinamom iz Minska, očekuje novi, izuzetno ozbiljan ispit. Crveno-beli iz Novog Sada… »
Vojvodina dovela pojačanje pred gostovanje Partizanu

Vojvodina dovela pojačanje pred gostovanje Partizanu

Vesti online 06.08.2016
Fudbalski klub Vojvodina odlučio je da se dodatno pojača za nastavak sezone i uoči plej-of faze za Ligu Evrope. Novosađane je u subotu pojača 25-godišnji Marko Vukasović, koji je stigao iz gruzijskog kluba Čikura. Tokom karijere Vukasović je već… »
Lalatović: Cilj je da ne izgubimo od Partizana

Lalatović: Cilj je da ne izgubimo od Partizana

Beta 06.08.2016
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je danas da je cilj njegove ekipe da se neporažena vrati iz Beograda, iz utakmice protiv Partizana, u trećem kolu Super lige Srbije. "Utakmica nam baš i ne dolazi u pravo vreme, pošto smo u četvrtak… »
Lalatović: Umor ne postoji protiv Partizana

Lalatović: Umor ne postoji protiv Partizana

Hot sport 06.08.2016
– Ova utakmica ne dolazi nam u pravo vreme, pošto smo u četvrtak imali jako težak meč u Belorusiji, koji je bio od ogromnog značaja. Uspeli smo da se plasiramo u plej-of za Ligu Evrope i ekipa je malo istrošena, ali to ne mora ništa da znaci… »
Lalatović: ''Ne igramo Nikolić i ja, već igrači! Umoru nema mesta kad je derbi!''

Lalatović: ''Ne igramo Nikolić i ja, već igrači! Umoru nema mesta kad je derbi!''

Sportske.net 06.08.2016
Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je cilj njegovog tima da se neporažen vrati sa gostovanja Partizanu u Beogradu i naglasio da za derbi utakmice nikakav umor kod igrača ne može i ne sme da postoji. U derbiju trećeg kola… »
Lalatović motiviše tim za Partizan: Mi smo Vojvodina, ime protivnika nije bitno!

Lalatović motiviše tim za Partizan: Mi smo Vojvodina, ime protivnika nije bitno!

Mozzart sport 06.08.2016
"Gde god da idemo, idemo da napravimo dobar rezultat i da se vratimo u Novi Sad nepoaženi", jasan je strateg Lala. Nedelja je rezervisana za prvi veliki srpski derbi u novoj sezoni. Zahuktala Vojvodina stiže u Beograd, gde će se od 19 časova na… »
Nikolić: ''Biće promena u timu, prelazni rok još nije završen!''

Nikolić: ''Biće promena u timu, prelazni rok još nije završen!''

Sportske.net 06.08.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je danas da je Vojvodina tradicionalno nezgodan protivnik crno-belima, ali da će njegova ekipa u predstojećoj utakmici pokušati da joj nanese prvi poraz u sezoni. Fudbaleri Partizana sutra od 19.00… »
Zvanično - Voša dovela šesto pojačanje ovog leta!

Zvanično - Voša dovela šesto pojačanje ovog leta!

Sportske.net 06.08.2016
Šesto pojačanje za tim Nenada Lalatovića. Dosadašnji vezista gruzijske Čikure Marko Vukasović (25) od danas je novi član Vojvodine. Posle pobede nad Dinamom iz Minska i plasmana u plej of za Ligu Evrope, a uoči gostovanja Partizanu u Super ligi… »
Pojačanje pred baraž: Voša dovela vezistu

Pojačanje pred baraž: Voša dovela vezistu

Mondo 06.08.2016
Novosađani angažovali bivšeg internacionalca. Foto: MONDO/M.Vujičić Dan nakon što je saznala ime protivnika (AZ Alkmara) u baražu za Ligu Evrope, Vojvodina je dobila još jedno pojačanje: Dres Novosađana u nastavku ove sezone nosiće i defanzivni… »
Nikolić najavio nekoliko promena: Publika da prepozna energiju igrača!

Nikolić najavio nekoliko promena: Publika da prepozna energiju igrača!

Hot sport 06.08.2016
Novi trener Partizana Marko Nikolić pred svoj 'drugi debi' na klupi crno-belih najavio je nekoliko promena u timu za sutrašnji susret sa Vojvodinom. U svom prvom mandatu u Humskoj, Marko Nikolić je bio na klupi Partizana od decembra 2013. do marta… »
Marko Nikolić pred povratnički debi: Vreme je za pobedu, vreme je za golove, vreme je i za prvi poraz Vojvodine!

Marko Nikolić pred povratnički debi: Vreme je za pobedu, vreme je za golove, vreme je i za prvi poraz Vojvodine!

Mozzart sport 06.08.2016
Novi šef struke Partizana najavio moguću promenu formacije i stila, ima poruku za navijače i kaže da zna ko je lider ovog tima crno-belih. Vreme je za prvenac. Nije bilo gola 387 minuta. Led je, konačno, probijen u Kruševcu, ali jedan pogodak u… »
Lalatović: Ne igram ni ja, ni Marko Nikolić

Lalatović: Ne igram ni ja, ni Marko Nikolić

Mondo 06.08.2016
"Igrači jesu umorni, ali to ne mora ništa da znači. Uvek je veliki motiv igrati protiv Partizana", poručio je trener Vojvodine Nenad Lalatović pred derbi kola. Foto: MN Press Novosadski crveno-beli imaju zasad idealan početak sezone. Iz Belorusije… »
Partizan: Vreme je za golove, pobede!

Partizan: Vreme je za golove, pobede!

Mondo 06.08.2016
Marko Nikolić će imati novi debi na klupi Partizana u nedelju uveče protiv svog nekadašnjeg kluba Vojvodine. "Nema izgovora, moramo da počnemo da pobeđujemo. Imam puno poverenje u ovaj tim". Foto: Mondo/ Goran Sivački Sudbina je tako htela da Marko… »

Vesti dana »