Povezane vesti
U klizištima u Meksiku poginule 43 osobe, stiže nova oluja
Radio 021 08.08.2016
Tropska oluja Havijer približila se danas meksičkom odmaralištu Kabo San Lukas na jugu poluostrva Donja Kalifornija, a broj žrtava prethodne oluje Erl porastao je na 43. U centralnom delu države Puebla na zapadu Meksika nađena su još četiri tela u… »
U klizištima u Meksiku poginulo 39 osoba
Novi magazin 08.08.2016
Tropska oluja Erl izazvala je klizišta u istočnom delu Meksika, u kojima je tokom vikenda poginulo 39 osoba, saopštili su danas zvaničnici. Vlasti Meksika pripremaju se za novoformiranu tropsku oluju Havijer koja preti zapadnom delu države pošto se kreće… »
Vesti dana »

Noć haosa u Beogradu: Demonstranti demolirali prostorije SNS na Paliluli i u Zemunu, u centru grada palili kontejnere: Vučić još jednom spomenuo "odgovor države"
Blic pre 9 minutajoš 17 povezanih

Zašto na Preobraženje žena ne sme da plače: Običaj je da se čitavog dana jedu samo ove 2 namirnice i ništa više
Alo pre 43 minutajoš 15 povezanih

Blokada suda u Novom Sadu, traži se oslobađanje privedenih demonstranata
Slobodna Evropa pre 28 minutajoš 11 povezanih