Povezane vesti

Milošević ponovo deli političku scenu Srbije

Milošević ponovo deli političku scenu Srbije

RTS 15.08.2016
Bivši predsednik Srbije i SRJ Slobodan Milošević ponovo je dospeo u žižu javnosti posle jednog tumačenja presude Radovanu Karadžiću, koje navodno baca novo svetlo na njegovu odgovornost i krivicu za događaje u BiH 90-ih - SPS traži da država… »
Vučić o spomeniku Miloševiću:Ne pada mi na pamet da živim u 90-tim

Vučić o spomeniku Miloševiću:Ne pada mi na pamet da živim u 90-tim

RTV 15.08.2016
BEOGRAD - U izjavi za Tanjug premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavljuje da mu "ne pada na pamet da živi u 90-tim godinama". "Ja živim i radim za Srbiju budućnosti i budućnost Srbije", rekao je Vučić. Predsednik Demokratske stranke (DS) Bojan… »
Pajtić: Miloševićevi saučesnici bi da izbrišu njegovu i svoju odgovornost

Pajtić: Miloševićevi saučesnici bi da izbrišu njegovu i svoju odgovornost

Novi magazin 15.08.2016
Predsednik Demokratske stranke (DS) Bojan Pajtić izjavio je danas da je Slobodan Milošević bio diktator i da njegovi saučesnici, koji su danas na vlasti u Srbiji, žele da izbrišu i njegovu i svoju odgovornost. "Slobodan Milošević je bio diktator… »
Pajtić: Kako Vučić misli da je prihvatljivo podići spomenik i Đinđiću i Miloševiću?

Pajtić: Kako Vučić misli da je prihvatljivo podići spomenik i Đinđiću i Miloševiću?

Nova ekonomija 15.08.2016
Predsednik Demokratske stranke (DS) Bojan Pajtić izjavio je da je Slobodan Milošević je bio diktator koga su građani smenili na izborima glasovima koje su branili na ulicama Srbije. On je dodao da su Miloševićeva zaostavština ratovi, nemaština… »

Vesti dana »