Povezane vesti

Vedrana Rudan uništila Milanovića: Nazvala ga najodvratnijim rečima koje pas maslom ne bi mogao pojesti!

Vedrana Rudan uništila Milanovića: Nazvala ga najodvratnijim rečima koje pas maslom ne bi mogao pojesti!

Telegraf 26.08.2016
- Hrvatska je, nažalost, primitivna zemlja jer njome vladaju milanovići. A sve bi moglo biti i drugačije i ljepše -napisala je Rudanova. Hrvatska spisateljica Vedrana Rudan oštro je napala bivšeg premijera Hrvatske Zorana Milanovića, nazivajući ga… »
Vedrana rudan izazvala haos na internetu: Sram me je zemlje u kojoj je Milanović nekad bio premijer!

Vedrana rudan izazvala haos na internetu: Sram me je zemlje u kojoj je Milanović nekad bio premijer!

Kurir 26.08.2016
Milanović, službeno najveći levičar u Hrvata, sastao se sa grupom desničara da bi im objasnio kako u Hrvatskoj ima i Hasanbegović veći od Hasanbegovića. Zaista mi nije jasno kako se na našoj političkoj sceni u jeku kampanje mogao ukazati ovakav… »
Rudan SDP-u: Šutnite ovog "bigšitera"

Rudan SDP-u: Šutnite ovog "bigšitera"

RTV 26.08.2016
ZAGREB - Na ispade bivšeg premijera i pretendenta na tu funkciju u narednom mandatu Zorana Milanovića reagovala je ugledna hrvatska spisateljica Vedrana Rudan poručivši da se stidi zemlje u kojoj je "ovo bilo premijer", a SDP-u je predložila da iz… »
Vedrana rudan osula po milanoviću: Sve bi trebalo da ima svoje granice pa i političko delovanje bahatog, nadrkanog…

Vedrana rudan osula po milanoviću: Sve bi trebalo da ima svoje granice pa i političko delovanje bahatog, nadrkanog…

Večernje novosti 26.08.2016
Da li su esdepeovci pri sebi? Balašević je znao reći da su luđake nekad puštali samo za vikend. Ovaj je na slobodi stalno a nigdje na vidiku ni liječnika ni lijekova ni košulje. Milanović, službeno najveći ljevičar u Hrvata, sastao se sa grupom… »
Vedrana Rudan opet bez dlake na jeziku: Sram me zemlje u kojoj je to veliko go*no bilo premijer!

Vedrana Rudan opet bez dlake na jeziku: Sram me zemlje u kojoj je to veliko go*no bilo premijer!

Pravda 26.08.2016
Zaista mi nije jasno kako se na našoj političkoj sceni u jeku kampanje mogao ukazati ovakav glupan. Da mu nisu svi doma, kako bi rekli moji čakavci, znamo odavno ali sve bi trebalo imati svoje granice pa i političko delovanje bahatog, nadrkanog… »

Vesti dana »