Povezane vesti
Stoji li Rusija na putu Crne Gore u NATO?
Večernje novosti 15.09.2016
Milo Đukanović u Evropskom parlamentu o crnogorskom članstvu u Alijansi. Senat SAD video "demokratske principe u Crnoj Gori" PREDSEDNIK Vlade Crne Gore Milo Đukanović izjavio je u četvrtak u Evropskom parlamentu u Strazburu da iza zahteva opozicije za… »
Đukanović : Na Balkanu ponovo nestabilnost
RTV 15.09.2016
STRAZBUR - Predsednik vlade Crne Gore Milo Đukanović izjavio je danas u Evropskom parlamentu (EP) u Strazburu da Evropska unija treba da pruži opipljiviju podršku integraciji Zapadnog Balkana u svoje redove da bi se postigla trajnija stabilnost regiona u… »
Đukanović: Na Balkanu ponovo nestabilnost
Slobodna Evropa 15.09.2016
Predsednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović izjavio je danas u Evropskom parlamentu (EP) u Strazburu da Brisel treba da pruži opipljiviju podršku integraciji Zapadnog Balkana u EU da bi se postigla trajnija stabilnost regiona u kojem su ponovi vidljivi… »
Vesti dana »
"Ne znam kako je to korak unazad", Vučić o setu pravosudnih zakona: Kaže da moraju da budu u skladu sa Ustavom, ovo je razlog zašto upućuje kritike
Blic pre 1 satjoš 17 povezanih
Predsednik Srbije: Služenje obaveznog vojnog roka 75 dana od decembra ove ili marta 2027.
Beta pre 10 minutajoš 32 povezane
Crnogorske kamiondžije prekinule blokadu: U Srbiji još traju, evo šta se čeka
Kurir pre 45 minutajoš 31 povezana
Posledica sankcija - Lukoil prodaje većinu međunarodne imovine Carlyle Groupu
Bloomberg Adria pre 25 minutajoš 27 povezanih
Nezaustavljiva Sabalenka: Četvrto uzastopno finale Australijan opena
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih



