Povezane vesti

Dačić: Prisustvo Srbije na samitu Nesvrstanih od kapitalnog značaja

Dačić: Prisustvo Srbije na samitu Nesvrstanih od kapitalnog značaja

Beta video 17.09.2016
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je prisustvo Srbije na samitu Pokreta nesvrstanih u Venecueli važno, jer ta zemlja i brojne druge učesnice skupa nisu priznali Kosovo. ``Završen je prvi deo 17. samita Pokreta… »
Dačić se na samitu u Venecueli sreo sa brojnim kolegama

Dačić se na samitu u Venecueli sreo sa brojnim kolegama

Beta video 17.09.2016
PORLAMAR - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić na samitu u Venecueli sreo se sa brojnim kolegama i razgovarao sa šefovima diplomatija zemlje domaćina, Irana, Palestine, Ekvadora, Azerbejdžana, Burundija i Kameruna.``Na svim sastancima isticao sam… »
Dačić na Samitu nesvrstanih: I Titova slika je ovde

Dačić na Samitu nesvrstanih: I Titova slika je ovde

N1 Info 17.09.2016
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je prisustvo Srbije na samitu Pokreta nesvrstanih u Venecueli važno, jer ta zemlja i brojne druge učesnice skupa nisu priznali Kosovo. "Za Srbiju je Pokret nesvrstanih zemalja veoma važan, jer… »
Dačić u Venecueli o Kosovu: Važno je što smo mi ovde, a oni ne

Dačić u Venecueli o Kosovu: Važno je što smo mi ovde, a oni ne

Telegraf 17.09.2016
Srpski ministar se tokom okupljanja sastao sa svojim kolegama iz Venecuele, Irana, Palestine, Ekvadora, Azerbejdžana, Burundija i Kameruna. Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je prisustvo Srbije… »

Vesti dana »