Повезане вести
АМСС: Вечерас опрез у саобраћају, најављени пљускови или киша
Блиц 02.10.2016
Према најновијим информацијама Управе граничне полиције, на нашим граничним прелазима, на путничким терминалима тренутно нема дужих задржавања од 20 минута, осим на ГП Хоргош где се на излазу из наше земље чека око сат времена… »
Краћа задржавања на граничним прелазима
Радио 021 02.10.2016
На путевима у Србији возаче јутрос очекују добри услови за вожњу, уз суве коловозе и мањи промет у саобраћају. На граничним прелазима са Србијом возила се задржавају до 20 минута, а на наплатним рампама нема задржавања. У… »
Нема гужви на границама, али има много радова: Ове деонице данас избегавајте
Телеграф 02.10.2016
На путевима у Србији возаче јутрос очекују добри услови за вожњу, уз суве коловозе и мањи промет у саобраћају, саопштио је Ауто мото Савез Србије. Задржавања на граничним прелазима са Србијом су до 20 минута, а на наплатним… »
Суви коловози, на улицама мањи број возила
РТС 02.10.2016
Возаче још данас прате повољне временске прилике, добри услови за вожњу, суви коловози и мањи број возила, што је карактеристично за недељу пре подне. Са првим вечерњим сатима очекује се осетно појачање саобраћаја на… »
Вести дана »

Грчки медији: Петогодишњег дечака из Србије напао вук код Неос Мармараса
Радио 021 пре 1 сатјош 18 повезаних

Протест у Београду Удружења за заштиту животиња против нацрта закона
Бета пре 28 минутајош 12 повезаних