Povezane vesti
Britanija započinje izlazak iz EU do kraja marta 2017. godine
Radio 021 02.10.2016
Britanska premijerka Tereza Mej najavila je da će Velika Britanija početi formalni proces za izlazak iz Evropske unije pre kraja marta sledeće godine. Mej je rekla za Bi-Bi-Si da će London u prvim mesecima sledeće godine aktivirati član 50 Lisabonskog… »
Mej tvrdi: Britanija iz EU izlazi pre očekivanog - već do kraja marta 2017.
Telegraf 02.10.2016
Britanska premijerka je do sada govorila samo da proces izlaska iz EU neće biti pokrenut pre kraja ove godine. Do kraja marta 2017. godine Britanija će aktivirati Član 50 Lisabonskog sporazuma, čime se zvanično pokreće izlazak iz Evropske unije, izjavila… »
May: Pokretanje procedure za izlazak iz EU do ožujka
Slobodna Evropa 02.10.2016
Premijerka Velike Britanije Theresa May izjavila je danas da će Velika Britanija početi formalni proces za izlazak iz Europske unije prije kraja ožujka iduće godine. May je za BBC rekla da će London u prvim mjesecima naredne godine aktivirati član 50… »
Vesti dana »
U novogodišnoj noći hladno, a onda totalni preokret: Očekuje se i do 15 stepeni, ali u plusu, evo i kada
Telegraf pre 1 satjoš 20 povezanih
Studenti pozvali dijasporu da podrži zahtev za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora u Srbiji
Beta pre 40 minutajoš 37 povezanih
Uklonjeni šatori na ulici ispred Skupštine, u sredu otvaranje novogodišnjeg seoceta
Glas Zaječara pre 3 satajoš 18 povezanih
Izbori na Kosovu: 'Politički zemljotres', kriza opozicije i Kurtijev (verovatni) treći mandat
BBC News pre 25 minutajoš 45 povezanih




