Povezane vesti

"Kažu: Glupi Vučić želi da pobedi na predsedničkim izborima, a ja..."

"Kažu: Glupi Vučić želi da pobedi na predsedničkim izborima, a ja..."

Pravda 13.10.2016
Premijer Srbije poručio je da nema nameru da se kandiduje na predsedničkim izborima. On je tokom panel diskusije u okviru Beogradskog bezbednosnog foruma, rekao da iako mnogi njegove političke poteze tumače kao predsedničku kampanju, on to neće… »
Vučić: Kažu glupi Vučić želi da pobedi na predsedničkim izborima, a ja neću da se kandidujem

Vučić: Kažu glupi Vučić želi da pobedi na predsedničkim izborima, a ja neću da se kandidujem

Nova ekonomija 13.10.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nema nameru da se kandiduje na predsedničkim izborima. On je tokom panel diskusije u okviru Beogradskog bezbednosnog foruma, kazao da iako mnogi njegove političke poteze tumače kao… »
Vučić: EU ostala nema na uvrede Hrvatske

Vučić: EU ostala nema na uvrede Hrvatske

Beta 13.10.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne postoji alternativa kada je pitanju članstvo Srbije u EU, ali i da nije optimista kada je reč o situaciji u regionu i ukazao na ogromne probleme u BIH, uvrede Srbiji koje dolaze iz Hrvatske i da je… »
Vučić: Nemam nameru da se kandidujem za predsednika

Vučić: Nemam nameru da se kandidujem za predsednika

N1 Info 13.10.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nema nameru da se kandiduje na predsedničkim izborima. On je tokom panel diskusije u okviru Beogradskog bezbednosnog foruma, kazao da iako mnogi njegove političke poteze tumače kao predsedničku… »

Vesti dana »