Povezane vesti

Putin dodijelio Kusturici Orden prijateljstva

Putin dodijelio Kusturici Orden prijateljstva

Slobodna Evropa 27.10.2016
Predsjednik Rusije Vladimir Putin nagradio je Ordenom prijateljstva režisera Emira Kusturicu za "doprinos učvršćivanju prijateljskih odnosa i saradnje između dva naroda", saopštava "Interfaks". "Za izuzetan doprinos u učvršćivanju prijateljstva… »
Putin odlikovao Kusturicu

Putin odlikovao Kusturicu

Radio 021 27.10.2016
Predsednik Rusije Vladimir Putin nagradio je Ordenom družbe renomiranog srpskog režisera Emira Kusturicu. Kako se navodi, Kusturica je orden dobio zbog doprinosa za učvršćivanje prijateljskih odnosa i saradnju između dva naroda. "Za izuzetan… »
Kusturica povodom Ordena: Putinovo ime za mene znači...

Kusturica povodom Ordena: Putinovo ime za mene znači...

Pravda 27.10.2016
Ova nagrada je za mene znak velikog Putinovog prijateljstva, izjavio je danas Emir Kusturica povodom Ordena družbe za učvršćivanje prijateljstva ruskog i srpskog naroda, koji mu je dodelio predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin. "To je čast koja… »
Kusturica: Vladimir Putin – ime koje znači prijateljstvo

Kusturica: Vladimir Putin – ime koje znači prijateljstvo

Blic 27.10.2016
Ova nagrada je za mene znak velikog Putinovog prijateljstva, izjavio je danas Emir Kusturica povodom Ordena družbe za učvršćivanje prijateljstva ruskog i srpskog naroda, koji mu je dodelio predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin. - To je čast koja… »
Kurir saznaje: Putin lično Kusturici orden dodeljuje 4. novembra u Kremlju

Kurir saznaje: Putin lično Kusturici orden dodeljuje 4. novembra u Kremlju

Kurir 27.10.2016
BEOGRAD - Orden Družbe kojim je predsednik Rusije Vladimir Putin odlikovao slavnog srpskog režisera Emira Kusturicu. Kusturici če kako Kurir eksluzivno saznaje biti uručen 4. novembra na svečanosti u Kremlju. Orden će Kustrici kako se očekuje… »
Putin odlikovao Kusturicu!

Putin odlikovao Kusturicu!

Pravda 27.10.2016
Predsednik Rusije Vladimir Putin nagradio je Ordenom družbe renomiranog srpskog režisera Emira Kusturicu. Kako se navodi, Kusturica je orden dobio zbog doprinosa za učvršćivanje prijateljskih odnosa i saradnju između dva naroda. - Za izuzetan… »
Putin odlikovao Emira Kusturicu!

Putin odlikovao Emira Kusturicu!

Mondo 27.10.2016
Predsednik Rusije Vladimir Putin odlikovao je Ordenom družbe srpskog režisera Emira Kusturicu, javlja Interfaks. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović 24. 11. 1954. Emir Kusturica Kako se navodi, Kusturica je orden dobio zbog doprinosa učvršćivanju… »

Vesti dana »