Povezane vesti

Đukanović: Došlo je vreme da se naspavam!

Đukanović: Došlo je vreme da se naspavam!

Večernje novosti 28.10.2016
Milo Đukanović, odlazeći crnogorski premijer, nakon povlačenja sa državne funkcije: Nema potrebe ni za kakvom misterijom i neodgovornim pretpostavkama. "Nisam se povukao niotkuda!" Ovim rečima se novinarima u petak u Budvi obratio odlazeći… »
Milo poručio: Ne povlačim se, hoću da se odmorim i naspavam

Milo poručio: Ne povlačim se, hoću da se odmorim i naspavam

Vesti online 28.10.2016
Aktuelni premijer Milo Đukanović negirao je da se povlači i poručuje da će nakon što završi sedmi premijerski mandat i dalje biti na čelu vladajuće DPS. - Nisam se povukao niotkuda. Ja sam i dalje predsednik DPS-a, završio sam mandat premijera… »
Milo Đukanović otkrio da se ne povlači iz politike i čime će da se bavi sada!

Milo Đukanović otkrio da se ne povlači iz politike i čime će da se bavi sada!

Telegraf 28.10.2016
Uveren je da je za mandatara predložio čoveka koji, kako smatra, može da taj posao obavlja "ne manje kvalitetno nego što je on to radio. Aktuelni premijer Crne Gore Milo Ðukanović negirao je da se povlači i poručuje da će nakon što završi sedmi… »
Milo Đukanović: Nisam se povukao niotkuda

Milo Đukanović: Nisam se povukao niotkuda

RTV 28.10.2016
PODGORICA - Crnogorski premijer Milo Đukanović rekao je danas da se nije povukao iz politike i da nema potrebe da se u vezi njegovog napuštanja premijerske funkcije stvara bilo kakva misterija. "Nisam se povukao niotkuda. Ja sam i dalje predsednik… »
Đukanović: Ne stvarati misteriju oko mog povlačenja

Đukanović: Ne stvarati misteriju oko mog povlačenja

N1 Info 28.10.2016
Crnogorski premijer Milo Đukanović rekao je danas da se nije povukao iz politike i da nema potrebe da se u vezi njegovog napuštanja premijerske funkcije stvara bilo kakva misterija. "Nisam se povukao niotkuda. Ja sam i dalje predsednik Demokratske… »
Đukanović: Kandidatura Markovića ispravna odluka

Đukanović: Kandidatura Markovića ispravna odluka

Slobodna Evropa 28.10.2016
Odluka Demokratske partije socijalista (DPS) da kandiduje Duška Markovića za mandatara za sastav nove Vlade ispravna je, rekao je premijer Milo Đukanović ocjenjujući da će Marković jednako dobro vršiti tu funkciju. Đukanović je, upitan da… »
Đukanović: Ja sam i dalje predsednik DPS-a

Đukanović: Ja sam i dalje predsednik DPS-a

RTS 28.10.2016
Milo Đukanović negirao je da se povlači i poručuje da će nakon što završi sedmi premijerski mandat i dalje biti na čelu vladajuće DPS. Đukanović je rekao da u ovom trenutku nema nikakvih planova, osim da se dobro odmori i naspava. "Nisam se… »

Vesti dana »