Povezane vesti
Obradović oštar prema Imazu: "Ne prihvatam tai-či metode"
Sportske.net 02.12.2016
Selektor Dejvis Kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović govorio je o saradnji Novaka Đokovića i Pepea Imaza i tom prilikom poručio da mu Špančeve metode nisu bliske kao i da ih ne podržava. Završnica teniske sezone u singl konkurenciji kod muškaraca… »
Novi udar na Imaza: Obradović: Ne prihvatam tai-či metode
Sportal blic 02.12.2016
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Bogdan Obradović rekao je da se protivi novim metodama koje Novak Đoković koristi kako bi unapredio svoju karijeru i ulogu španskog "gurua" Pepea Imaza u njegovom timu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Bogdan… »
Selektor Srbije oštro kritikovao Novakove nove metode
Vesti online 02.12.2016
Šta se događa sa Novakom Đokovićem, pitanje je koje mesecima zaokuplja domaću i svetsku javnost. Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, Bogdan Obradović, više puta je govorio da se ne slaže sa novim metodama koje koristi naš as i njegov psihoterapeut… »
Vesti dana »
Na Filozofskom fakultetu mirno, malobrojne policijske snage ispred zgrade
Beta pre 1 satjoš 33 povezane
Ministarka rudarstva i energetike: Srbija od MOL-a kupuje pet odsto akcija NIS
Beta pre 11 minutajoš 29 povezanih






