Povezane vesti

Nove pumpe NIS-a uprkos protivljenju Kosova

Nove pumpe NIS-a uprkos protivljenju Kosova

Slobodna Evropa 15.12.2016
I pored zabrane kosovskih vlasti, direktor Kancelarije za Kosovo u Vladi Srbije, Marko Đurić, prisustvovao je otvaranju benzinske pumpe Naftne industrije Srbije u Severnoj Mitrovici. Zbog toga je Ministarstvo spoljnih poslova Kosova uputilo protestnu… »
Zbog Đurića suspendovani policijski zvaničnici u Severnoj Mitrovici

Zbog Đurića suspendovani policijski zvaničnici u Severnoj Mitrovici

Slobodna Evropa 15.12.2016
Vlasti u Prištini suspendovale su dvojicu policijskih zvaničnika u Severnoj Mitrovici, zbog posete direktora Kancelarije za Kosovo Vlade Republike Srbije Marka Đurića severu Kosova, saznaje Radio Slobodna Evropa (RSE). Suspendovani su zamenik… »
Suspendovani čelnici kosovske policije, razlog Đurić?

Suspendovani čelnici kosovske policije, razlog Đurić?

N1 Info 15.12.2016
Glavna direkcija Kosovske policije suspendovala je danas zamenika komandira policije u severnoj Mitrovici majora Gorana Živkovića i šefa operative kapetana Miliju Miloševića, rečeno je agenciji Beta u KP. Kako kosovski mediji navode Živković i… »
Đurić poručio s Kosova: Srbija je slobodna zemlja, a ja slobodan čovek

Đurić poručio s Kosova: Srbija je slobodna zemlja, a ja slobodan čovek

Srbija danas 15.12.2016
Uprkos zabrani Marko Đurić danas boravio na Kosovu i Metohiji. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić otvorio je danas benzinsku pumpu NIS-a u severnom delu Kosovske Mitrovice i ocenio da je poslovanje te pumpe, kao i onih u Zvečanu i… »
Đurić na Kosovu: Prinuđen sam da se krećem kao Isa Mustafa

Đurić na Kosovu: Prinuđen sam da se krećem kao Isa Mustafa

N1 Info 15.12.2016
Telekomu Srbije je uručena puna licenca za poslovanje na čitavoj teritoriji KiM-a u istom danu kada je i Kosovo, kao "geografska oblast" dobilo pozivni broj +383, prenosi portal KoSSev. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju je zvanično pustio u rad… »
Uprkos zabrani prištine, đurić na Kosovu! Posle 17 godina otvorena NIS-ova pumpa

Uprkos zabrani prištine, đurić na Kosovu! Posle 17 godina otvorena NIS-ova pumpa

Telegraf 15.12.2016
U Kosovskoj Mitrovici posle 17 godina, u prisustvu direktora Kancelarije za KiM Marka Đurića, pušetna u rad benzinska pumpa NIS-a. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Ðurić prisustvovao je danas svečanom puštanju u rad benzinske pumpe… »

Vesti dana »