Povezane vesti

Vučić: Zaštitnik nema prava da se bavi politikom

Vučić: Zaštitnik nema prava da se bavi politikom

Politika 11.01.2017
Po zakonima Srbije zaštitnik građana nema prava da se bavi politikom i trebalo je da podnese ostavku pre dve godine kada je time počeo da se bavi, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić. „I to što će da je podnese mesec dana pre kraja… »
Vučić o slučaju haradinaj: Ne štitimo zločince, tražimo da ni drugi to ne čine

Vučić o slučaju haradinaj: Ne štitimo zločince, tražimo da ni drugi to ne čine

Večernje novosti 11.01.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće da štiti ratne zločince, kao što nije štitio ni one koji su imali naše ime i prezime, a činili su zločine. Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće da štiti ratne zločince, kao… »
Vučić: Dos-ovi kandidati se znaju već dve godine

Vučić: Dos-ovi kandidati se znaju već dve godine

Mondo 11.01.2017
Premijer Srbije i lider vodeće partije SNS, Aleksandar Vučić, izjavio je danas da su najavljeni kandidati opozicije za predsednika Republike poznati već dve godine. Foto: Beta/Miloš Miškov Vučić tvrdi da sve to vreme zloupotrebljavaju svoju… »
Vučić za RTS o slučaju Haradinaj: Ne štitimo zločince, tražimo da ni drugi to ne čine

Vučić za RTS o slučaju Haradinaj: Ne štitimo zločince, tražimo da ni drugi to ne čine

RTS 11.01.2017
Ne pada mi na pamet da štitim one koji su činili najteže zločine, u ovom slučaju protiv našeg naroda, ali rekao bih i protiv bilo kog naroda, izjavio je premijer Aleksandar Vučić u intervjuu za RTS. Ističe da susret sa indijskim premijerom… »
Vučić: Dosovski kandidati za predsednika zloupotrebljavaju funkcije

Vučić: Dosovski kandidati za predsednika zloupotrebljavaju funkcije

Blic 11.01.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su najavljeni kandidati opozicije za predsednika Republike poznati već dve godine i da sve to vreme zloupotrebljavaju svoju funkciju zarad ličnih političkih interesa. Vučić je u izjavi za… »
SPS za razgovore o zajedničkom kandidatu

SPS za razgovore o zajedničkom kandidatu

RTV 11.01.2017
BEOGRAD - Lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da su socijalisti spremni da razgovaraju o zajedničkom predsedničkom kandidatu vladajuće koalicije koji će pobediti na izborima, na proleće ove godine. Lider SPS je… »
Vučić: Poraz kandidata SNS na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak

Vučić: Poraz kandidata SNS na predsedničkim izborima značio bi moj odlazak

Večernje novosti 11.01.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi poraz kandidata Srpske napredne stranke na predsedničkim izborima značio njegov odlazak s mesta predsednika Vlade Srbije. BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi poraz… »
Vučić: Poraz na predsedničkim značio bi moj odlazak

Vučić: Poraz na predsedničkim značio bi moj odlazak

Nedeljnik 11.01.2017
Nema nikakve sumnje da poraz na predsedničkim izborima ne mora da znači odlazak svih ministara ili promenu strukture političkih stranaka u vladi, ali svakako znači moj odlazak, rekao je Vučić. Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da bi poraz… »
"Savamala je paradigma za rušenje nezavisnosti"

"Savamala je paradigma za rušenje nezavisnosti"

Mondo 11.01.2017
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je Savamala politička paradigma za pritisak i uzimanje ogromnog novca spolja za rušenje Vlade Srbije. Foto: tanjug / sava radovanovic / bb U intervjuu za TV Prva koji će biti emitovan večeras, Vučić je… »
Izvoz u Indiju razvojna šansa za srpske kompanije

Izvoz u Indiju razvojna šansa za srpske kompanije

Gde investirati 11.01.2017
Premijer Aleksandar Vučić sastao se u Mumbaju sa glavnim ministrom države Maharastra Devendrom Fadnavisom, sa kojim je razgovarao o boljoj saradnji u oblasti poljoprivrede, prerade semena i drugim tehnologijama za preradu hrane, ali i privlačenju… »

Vesti dana »