Povezane vesti

Vlada RS: Ignorisanje Incka dok se ne izvini

Vlada RS: Ignorisanje Incka dok se ne izvini

Danas 12.01.2017
Vlada Republike Srpske prihvatila je danas inicijativu i zahtev udruženja i organizacija od javnog interesa za Republiku Srpsku proisteklih iz odbrambeno-otadžbinskih ratova u kojoj se od visokog predstavnika u BiH, Valentina Incka, traži da se izvini… »
OHR: Vlada RS mora, po Dejtonu, da sarađuje s Inckom

OHR: Vlada RS mora, po Dejtonu, da sarađuje s Inckom

Dnevnik 12.01.2017
SARAJEVO: Nakon što je iz Vlade Republike Srpske danas saopšteno da prekidaju sve kontakte sa Kancelarijom visokog predstavnika (OHR), iz Kancelarije je usledilo. reagovanje da Vlada RS to ne može da uradi."Prema Dejtonskom mirovnom sporazumu, strane… »
Ivanić: Izvinjenje Incka

Ivanić: Izvinjenje Incka

Danas 11.01.2017
Predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Mladen Ivanić izjavio je RTS da je poređenje RS sa NDH uvreda za sve građane BiH. On očekuje javno izvinjenje visokog predstavnika Valentina Incka i da će u slučaju, da ono izostane, prekinuti… »

Vesti dana »