Povezane vesti
Američki ambasador: Tramp podržava raspad EU!
Vesti online 14.01.2017
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp podržao je raspad EU koji može da se desi nakon izlaska Velike Britanije iz nje, navodi list "Dejli telegraf", pozivajući se na američkog ambasadora u EU Entonija Gardnera koji će uskoro napustiti svoju… »
Ambasador: Trampova administracija ne sme da računa na podele u EU
Blic 14.01.2017
Odlazeći američki ambasador pri Evropskoj uniji (EU) ocenio je danas da bi bila "potpuna ludost" ako bi administracija novog američkog predsednika Donalda Trampa, koja 20. januara stupa na dužnost, računala na podele unutar Unije da bi postigla svoje… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 40 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 55 minutajoš 1 povezana

Armin Sinančević ostao ispao sa SP, pa poručio: "Da sam ušao u finale, bio sam spreman za mnogo više..."
Telegraf pre 1 satjoš 6 povezanih