Povezane vesti

Izetbegović – Dodik je dobio jasnu poruku od SAD-a (video)

Izetbegović – Dodik je dobio jasnu poruku od SAD-a (video)

Sandžak haber 18.01.2017
Sarajevo – Član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović poručio je danas u Sarajevu da je stavljanje predsjednika Republike Srpske (RS) Milorada Dodika na crnu listu Sjedinjenih Američkih Država (SAD) “šamar cijeloj zemlji”. “Čim dobijete na… »
Izetbegović: Nikolić prima zločince, kao da neće u Sarajevo

Izetbegović: Nikolić prima zločince, kao da neće u Sarajevo

N1 Info 18.01.2017
Ćlan Predsedništva BiH Bakir Izetbegović je rekao da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić neke čudne izjave davao i primao neke goste, kao što su neki ratni zločinci, kao da ne želi da dođe u Sarajevo. "Odluka je na njemu, on je pozvan od strane… »
Izetbegović: Šamar celoj BiH

Izetbegović: Šamar celoj BiH

Mondo 18.01.2017
Bošnjački član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović ocenio je da je uvođenje američkih sankcija predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku šamar celoj BiH. Foto: TANJUG/ DRAGAN KUJUNDZIC On smatra da će se novonastala situacija odraziti na sve… »
Izetbegović: Uvođenje sankcija Dodiku šamar celoj BiH, sam je kriv za situaciju u koju se doveo

Izetbegović: Uvođenje sankcija Dodiku šamar celoj BiH, sam je kriv za situaciju u koju se doveo

Blic 18.01.2017
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine, Bakir Izetbegović, je na današnjoj konferenciji za novinare povodom uvođenja sankcija predsedniku Republike Srpske, Miloradu Dodiku, izjavio da je takav potez šamar celoj državi te da je Dodik sam kriv za… »
Izetbegović: Dodik je sam kriv što je prešao crvenu liniju

Izetbegović: Dodik je sam kriv što je prešao crvenu liniju

Slobodna Evropa 18.01.2017
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović na konferenciji za novinare je rekao da je odluka SAD-a da Milorada Dodika, predsjednika RS-a stavi na "crnu listu" zbog nepoštovanja Dejtonskog sporazuma "šamar cijeloj zemlji". "Sam je kriv… »

Vesti dana »