Povezane vesti
Vuletić o problemima za dobijanje licence UEFA: Ucene od bivših igrača
Večernje novosti 20.01.2017
U sličnoj smo poziciji bili 2008, 2011. i 2013. godine kada smo dobili uslovnu kaznu. Kazne su nasleđene od uprave Đurića - kaže potpredsednik Partizana. EVROPSKA kuća fudbala je rekla svoje odlukom da Partizan na godinu dana izbaci iz evropskih… »
Vuletić: Ucenjuju nas bivši fudbaleri i legende
Dnevnik 20.01.2017
Potpredsednik Partizana Vladimir Vuletić otkrio je da je za dve godine vladavine aktuelne uprave klub platio 6.800.000 evra bivšim igračima, trenerima i legendama kluba i da je to glavni razlog zbog čega je klub dobio jednogodišnju zabranu igranja u… »
Partizan: Odgovorni smo, borimo se, pobedićemo
Mondo 20.01.2017
Potpredsednik Partizana, pravnik Vladimir Vuletić kaže da je "umereni optimista" po pitanju žalbe kluba na kaznu UEFA. Partizan, "pod ucenom", isplatio 6,8 miliona evra bivšim igračima, trenerima... Foto: MONDO/ilustracija - Mario Milojević Kakva… »
Vuletić: Partizan ucenjuju bivši igrači i treneri! Platili smo im 6.800.000 evra za dve godine
Mozzart sport 20.01.2017
"Smatrali su da će Partizanu zabraniti učešće u Evropi, ukoliko ne budu isplaćeni do poslednjeg evra", kaže potpredsednik crno-belih. (OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA MOZZART SPORTA IZ PORTOROŽA) Za dve godine vladavine aktuelnog rukovodstva, Partizan… »
Vesti dana »
"Umorni smo od toga da nas iskorišćavaju": Džej Di Vens se oglasio o Trampovom planu za povećanje carina
Blic pre 6 satijoš 2 povezane
MUP: Ruski državljanin prebijen i opljačkan na Voždovcu, policija intenzivno radi na rasvetljavaju okolnosti
Danas pre 8 satijoš 1 povezana