Povezane vesti
Palma: Ako se kandiduje Vučić, neću da se kandidujem
N1 Info 30.01.2017
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je u Jagodini da je na sastanku sa Aleksandrom Vučićem i Ivicom Dačićem bilo reči o predsedničkim izborima, ali ne i o tome ko će biti kanditat za predsednika Srbije. "Ja sam rekao da ako… »
Palma: Kandidovaću se za predsednika, ako neće Vučić i Dačić
Radio 021 30.01.2017
Predsednik Jedinstvene Srbije i narodni poslanik Dragan Marković Palma izjavio je danas, da će se kandidovati za predsednika Srbije, ako se za tu funkciju ne kandiduju lideri SNS i SPS Aleksandar Vučić i Ivica Dačić. On je objasnio da na sastanku kod… »
Dačić i Palma: Toma nije dovoljno jak kandidat za drugi krug
Blic 30.01.2017
Čini se da vladajuća koalicija sve više igra na to da njen kandidat za predsednika Srbije bude aktuelni premijer Aleksandar Vučić. "Pritisci" na Vučića su sve osetljiviji i od strane SNS, ali i njihovih koalicionih partnera SPS-JS. Lider SPS Ivica Dačić… »
Jača pritisak na Vučića da se kandiduje
Večernje novosti 30.01.2017
Koalicioni partneri i vrh Srpske napredne stranke ubeđuju premijera da uđe u trku za predsednika Srbije. Ivica Dačić: Ako bi neko drugi bio zajednički kandidat, ponovo bismo vratili DOS u život. KAKO se bliži Sretenje, to je sve izvesnije da će… »
Vesti dana »
Evropski parlament neće ratifikovati sporazum koji su potpisali Tramp i Fon der Lajen
N1 Info pre 27 minutajoš 44 povezane
Olenik poručio Vučiću: Imali ste 13 godina da sprovedete Zakon o poreklu imovine, niste ga primenili
Radio 021 pre 2 satajoš 22 povezane
Privremeno suspendovani Instagram nalozi redakcije Nova, napadnuti i drugi antirežimski profili
Beta pre 5 satijoš 11 povezanih
"Odustani od Grenlanda" Danska i Norveška pokušavaju da zaustave Trampov plan: Oštra poruka iz Evrope
Blic pre 1 satjoš 37 povezanih





