Povezane vesti
Ekološke teme dominiraju regionom
RTV 06.02.2017
SARAJEVO, BUDIMPEŠTA, SKOPLJE - U našem susedstvu danas su dominirale ekološke teme. U Skoplju su zabrinuti zbog zagađenja vazduha, u Bosni zbog povlačenja vode u jezeru Jablanica, a u Mađarskoj preokret u postupku koji se vodio za jednu od… »
Ekološka katastrofa Nestalo Jablaničko jezero zbog struje!
Večernje novosti 06.02.2017
Elektroprivreda Bosne i Hercegovine, zbog proizvodnje struje, ispraznila celu veštačku akumulaciju. Ovako veliko ispuštanje vode se prvi put događa posle 30 godina. JEDNO od najvećih akumulacionih jezera u Bosni i Hercegovini - Jablaničko presušilo… »
Nestanak jablaničkog jezera: Elektroprivreda BiH: ”Ne radi se o ekološkoj katastrofi”
Blic 06.02.2017
Jablaničko jezero u Bosni i Hercegovini u celosti je nestalo nakon što je Elektroprivreda BiH maksimalno iskoristila zalihe vode koje su tamo bile akumulirane kako bi proizvela što više električne energije tokom hladnih dana u januaru. Ovakva odluka… »
Vesti dana »

"Ako je živ taj što je gađao...": Poruka roditelja brata i sestre iz Gračanice koje su ubile NATO bombe
Euronews pre 2 satajoš 49 povezanih

U Kragujevcu obeleženo 26 godina od početka NATO bombardovanja
Glas Šumadije pre 1 satjoš 31 povezana

OJT u Nišu: Postoji verovatnoća da je oštećenje na Milićevom prozoru nastalo od projektila
NIN pre 2 satajoš 63 povezane

Tehnološki fakultet u Leskovcu dobio obaveštenje Ministarstva o smanjenju plata
Radio 021 pre 1 satjoš 26 povezanih