Povezane vesti
Putin odobrio izgradnju Turskog toka
Al Jazeera 07.02.2017
Rusko federalno vijeće, gornji dom Parlamenta te države, ratificiralo je 1. februara sporazum o Turskom toku. Ruski predsjednik Vladimir Putin odobrio je u utorak sporazum s Turskom u vezi s projektom izgradnje plinovoda Turski tok, javlja agencija… »
Putin ratifikovao "Turski tok"
Danas 07.02.2017
Predsednik Rusije Vladimir Putin potpisao je zakon o ratifikaciji sporazuma sa Turskom o izgradnji gasovoda "Turski tok", navodi se u saopštenju objavljenom na portalu pravnih informacija o federalnim zakonima. Državna duma ratifikovala je sporazum 20… »
Vesti dana »
![Protest advokata isped javnog servisa Srbije, traže da se čuje njihov glas](https://nstatic.net/822/38933822kvuzhb.jpg)
Protest advokata isped javnog servisa Srbije, traže da se čuje njihov glas
Slobodna Evropa pre 4 satijoš 16 povezanih
![Privedena žena osumnjičena da je pretila dekanki Filozofskog fakulteta u Nišu](https://nstatic.net/673/38934673zwqyig.jpg)
Privedena žena osumnjičena da je pretila dekanki Filozofskog fakulteta u Nišu
RTV pre 2 satajoš 17 povezanih
![Italija nije potpisala deklaraciju zemalja članica MKS o osudi sankcija SAD tom sudu](https://nstatic.net/155/38934155epwzhi.jpg)
Italija nije potpisala deklaraciju zemalja članica MKS o osudi sankcija SAD tom sudu
Euronews pre 3 satajoš 34 povezane
![Ministarstvo demantovalo da je poslat dopis Kragujevcu o otkazivanju proslave Sretenja](https://nstatic.net/059/38935059biqvng.jpg)
Ministarstvo demantovalo da je poslat dopis Kragujevcu o otkazivanju proslave Sretenja
Glas Šumadije pre 1 satjoš 59 povezanih