Povezane vesti
Sve manje obolelih od gripa
Jug press 08.02.2017
LESKOVAC Do 5. februara od gripa ili sličnih virusnih infekcija obolelo je 1.014 osoba, što je manje u odnosu na prethodnu nedelju, kada je bio prijavljen 1.341 slučaj obolevanja. Ovo su podaci Centra za kontrolu i prevenciju bolesti zavisnosti Zavoda za… »
Grip posustaje u Leskovcu, napada Vlasotinčane
Jugmedia 08.02.2017
Broj obolelih od gripa na teritoriji Jablaničkog okruga je u opadanju, pokazuju merenja Zavoda Za javno zdravlje u Leskovcu (ZZJ). Najveći broj obolelih je na teritoriji opštini Vlasotince (617 slučajeva), dok je u opštini Leskovac (269slučajeva). „I… »
Vesti dana »

Evrobasket, 6. dan: Srbija protiv Turske za pol-poziciju, Nemci na 60+ protiv Britanaca
BBC News pre 5 satijoš 8 povezanih

(Mapa) prognoza za ceo septembar: Danas do čak 35 stepeni i biće toplo sve od ovog datuma: Detaljna prognoza
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana

Oglasio se MUP o neredima ispred dif-a u Novom Sadu: "Bacili topovske udare, policajac pogođen ciglom u glavu, uhapšene tri osobe"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Uhapšen muškarac iz velike plane Iskopavao šljunak i pesak iz korita Velike Morave
Kurir pre 5 satijoš 2 povezane