Povezane vesti
Nikolić: Postoji mogućnost da se povučem iz SNS-a
Nova ekonomija 18.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu Sputnjiku da je bio spreman da podrži kabndidaturu Aleksandra Vučića za predsednika države. Međutim u tom sljučaju očekivao je da se vrati na funkciju predsednika Srpske napredne stranke i da mu… »
Nikolić: Tražio sam mesto premijera
Danas 18.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je u intervjuu Sputnjiku da je bio spreman da podrži kabndidaturu Aleksandra Vučića za predsednika države. međutim u tom sljučaju očekivao da se vrati na funkciju predsednika Srpske napredne stranke i da mu se… »
Nikolić: Kandidovaću se ako se ne dogovorim sa Vučićem
Blic 17.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas da postoji mogućnost da se kandiduje za predsednika Srbije, i da to zavisi od njegovog odnosa s premijerom Aleksandrom Vučićem. - Mi smo imali različite vrste dogovora… Ja sam bio ubedjen da u vezi s… »
Vesti dana »

Mali: Marže u najvećim trgovinskim lancima biće ograničene na 20 odsto
Sputnik pre 1 satjoš 23 povezane

Izrael nastavlja pritisak na Gazu uz mobilizaciju rezervista i planove za zauzimanje grada
Naslovi.ai pre 5 satijoš 26 povezanih

Pregovori o Ukrajini: Bezbednosne garancije, lokacije sastanaka i zahtevi za prekid vatre
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 47 povezanih

"Sve je proteklo mirno, bez ijednog incidenta": Dačić: "u 49 mesta okupilo se 33.000 ljudi, najviše u Pančevu"
Blic pre 1 satjoš 31 povezana