Halid Bešlić

Od "Karaule" do filma Oskarovca: U kojim se sve ostvarenjima pojavljivao Halid Bešlić

Od "Karaule" do filma Oskarovca: U kojim se sve ostvarenjima pojavljivao Halid Bešlić

Telegraf 08.10.2025
Halid Bešlić, osim što je imao perfektnu pevačku karijeru, pojavljivao se u filmovima i serijama. Podsetićemo se i kojih. Halida smo mogli da vidimo u 9 ostvarenja. Što se tiče osamdesetih, Bešlića smo videli "U đul bašti" i "Folk paradi". Halid se… »
Prodavao ćevape i napisao hit, mesecima ga nosio u džepu: Ovako je nastala Halidova pesma "Neću, neću dijamante"

Prodavao ćevape i napisao hit, mesecima ga nosio u džepu: Ovako je nastala Halidova pesma "Neću, neću dijamante"

Mondo 08.10.2025
Poznati pevač Halid Bešlić preminuo je juče u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu nakon teške bolesti. Ostvario je dugu i uspešnu karijeru, a iza jedne od njegovih najpoznatiijh pesama "Neću, neću dijamante" iz 1984. godine, krije se zanimljiva… »
Napravili su detaljan plan dok je Halid ležao u bolnici: Ovo je pevača trebalo da sačeka kad se vrati kući

Napravili su detaljan plan dok je Halid ležao u bolnici: Ovo je pevača trebalo da sačeka kad se vrati kući

Mondo 08.10.2025
Jedan od omiljenih regionalnih pevača, Halid Bešlić, preminuo je nakon duge i teške bolesti. Halidove komšije su nedavno govorile za domaće medije, te otkrili da se svi nadaju njegovom ozdravljenju i povratku kući. Kako su tada rekli, bili su spremni na… »
Evo od čega je bolovao Halid Bešlić: Preminuo na odeljenju onkologije

Evo od čega je bolovao Halid Bešlić: Preminuo na odeljenju onkologije

Telegraf 07.10.2025
Legenda narodne muzike, Halid Bešlić, preminuo je u 71. godini na onkologiji, što je danas saopšteno javnosti. Kako je njegov menadžer nedavno potvrdio, pevač je imao bolest jetre. Halid Bešlić bio je u Kliničkom centru u Sarajevu gde su lekari činili… »
Umro Halid Bešlić

Umro Halid Bešlić

Telegraf 07.10.2025
Legenda narodne muzike Halid Bešlić preminuo je u 71. godini, potvrđeno je za portal "Avaza". Halid Bešlić je već neko vreme boravio na KCUS-u zbog zdravstvenih problema s kojima se nije uspeo izboriti. Podsećamo, Halid Bešlić je osetio zdravstvene… »
TUGA Preminuo Halid Bešlić u 71. godini

TUGA Preminuo Halid Bešlić u 71. godini

Svet & Skandal 07.10.2025
Legendarni pevač Halid Bešlić preminuo je posle kratke i teške bolesti u Kliničkom centru u Sarajevu. Antonio Ahel/ATAImages – Ide nabolje, on ima puno nade, imamo i mi, tako da doktori planiraju da ga malo puste kući. Dobro je reagovao na ovu terapiju… »
Evo kada će i gde biti sahranjen Halid Bešlić Poznat termin i komemoracije u čast legendarnog pevača

Evo kada će i gde biti sahranjen Halid Bešlić Poznat termin i komemoracije u čast legendarnog pevača

Kurir 07.10.2025
Bosanshohercegovački pevač Halid Bešlić preminuo je danas, 7. oktobra u 72. godini. Dženaza legendi narodne muzike Halidu Bešliću klanjaće se u Gazi Husrev-begovoj džamiji u Sarajevu u ponedeljak 13.oktobra, a isti dan će biti ukopan na groblju Bare… »
Preminuo Halid Bešlić

Preminuo Halid Bešlić

Story 07.10.2025
Poznati pevač Halid Bešlić preminuo je u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu. Podsetimo, Halid Bešlić je već duže vreme smešten u KCUS zbog teške bolesti. Njegov menadžer Damir Ramljak Tigar je pre mesec dana govorio za domaće medije i otkrio u… »
Saznajemo: Evo kada i gde će biti sahranjen Halid Bešlić

Saznajemo: Evo kada i gde će biti sahranjen Halid Bešlić

Telegraf 07.10.2025
Od čega je bolovao Halid Bešlić. Legendarni pevač Halid Bešlić preminuo je danas, 7. oktobra, u 71. godini, nakon borbe sa opakom bolešću. Kako saznajemo, 13. oktobra u 13:30 časova će biti klanjanje namaza u Begove džamiji u Sarajevu. Sahrana će se… »
"Nisam smeo da vozim, pomagali su mi prijatelji": Halid Bešlić je imao udes pre nego što se razboleo: Udario je glavom, a ovo…

"Nisam smeo da vozim, pomagali su mi prijatelji": Halid Bešlić je imao udes pre nego što se razboleo: Udario je glavom, a ovo…

Blic 07.10.2025
Čuveni pevač Halid Bešlić preminuo je danas u 71. godini života nakon borbe sa bolešću, a redom se od njega opraštaju kako najbliži, tako i estrada i brojni saradnici i poznanici. Mnogi su se pored ostalog setili toga kako su vreme provodili sa pevačem… »

Vesti dana »