Први пут очи у очи! Карлеуша и Пријовићка на истом лету, ево шта су рекле једна о другој чим су стигле на аеродром! (фото)
Телеграф 26.01.2018 | Телеграф.рс

Екипа Телеграфа сачекала је обе певачице на београдском аеродрому и обавестила их да ће заједно летети до Беча, а како смо касније сазнали - у бизнис класи седе једна до друге!
Колегинице које не разговарају, Јелена Карлеуша и Александра Пријовић, први пут су се у јавности нашле на истом месту! У питању је београдски аеродром "Никола Тесла" где је екипа Телеграф портала сачекала обе певачице које су заједно на лету за Беч, а да то нису ни знале. Како сазнајемо, и Јелена и Александра су у бизнис класи, а седе једна поред друге! Нас хоће да је*у?! Е, па, неће! Лукас се брутално посвађао са Карлеушом и Маријом због ЛГБТ