Tragedija kod Niša: Ostavio oproštajno pismo pa se kolima zakucao u zid!
OK radio 04.02.2018 | BKTV, Kurir, OK Radio

Nišlija M. P. (31), koji je prekisnoć stradao nakon što je "pasatom" udario u betonski zid, pa vozilom sleteo s kolovoza, navodno je prethodno najavio da će se ubiti.
Zbog toga se ne isključuje mogućnost da kobni događaj nije saobraćajna nesreća, već da se radi o samoubistvu. Na takvu mogućnost ukazuje i podatak da je iste večeri pronađeno i njegovo oproštajno pismo u kojem je obrazložio takvu odluku, ali se do završetka istrage ne isključuje nijedan scenario. Tragedija se desila na deonici autoputa Beograd-Niš, nedaleko od naselja Donja Vrežina, oko 20 sati, kada je automobil kojim je upravljao M. P. najpre
![Južno krilo pobunjene Srbije – godišnjica studentske borbe u Nišu [dokumentarac Južnih vesti]](https://nstatic.net/954/41017954vojwtp.jpg)











