Arhiva » Vesti » Sportske.net 14.02.2018

Uzbudljivo u Madridu, Kristijano nastavio seriju, magija Salaha na "Dragau"!

Večeras su na programu još dva duela 1/8 finala Lige šampiona, aktuelni šampion je dočekao PSŽ, dok je Porto ugostio Liverpul.

Sportske.net sreda, 14. februar 2018.  |  Sportske.net

Nakon 45 minuta igre na "Santijago Bernabeu" rezultat je 1:1.

Poveli su Parižani u 33. minutu, strelac je bio Adrijen Rabio, nakon sjajne pete Nejmara.

Brazilac je odlično ostavio loptu francuskom vezisti, a ovaj je efektnim udarcem matirao Navasa za 0:1.

Taj gol pogledajte OVDE.

Real je u nastavku imao inicijativu, a to im se isplatilo pred sam kraj prvog dela igre.

Lo Selso je nespretno oborio Tonija Krosa sa leđa, u svom kaznenom prostoru, glavni arbitar Roki je pokazao na kreč.

Odgovornost je preuzeo Kristijano Ronaldo, prevario je raspoloženog Areolu, za svoj 10. gol u Ligi šampiona ove sezone. Sa tim rezultatom otišlo se na odmor.

Taj pogodak pogledajte OVDE.

Na stadionu "Dragao" je Porto dočekao ekipu Liverpula, a gosti sa "Enfilda" vode sa 0:2 nakon prvih 45 minuta.

Poveli su golom Sadia Manea u 25. minutu, on je odlično šutirao sa leve strane, nakon što mu je loptu, posle sjajnog prodora, doturio Vajnaldum.

Samo četiri minuta kasnije, sjajan šut Džejmsa Milnera iz iste pozicije iz koje je Mane matirao Kasiljasa, ali Englez pogađa stativu, na njegovu sreću lopta se odbija do Salaha, koji prosto magično uspeva da zadrži loptu i sa par metara je ugura u loptu bivšeg golmana madridskog Reala.

Gol Manea pogledajte OVDE, a majstoriju Salaha OVDE.