Оптужују ме да сам пијан слетео са моста изнад Мораве, а ово је права истина: Изуо сам чизме и гледао где да скочим, а онда се појавио мој син (фото) (видео)
Телеграф 28.02.2018 | Телеграф.рс

Возач камиона који је јуче на ауто-путу код Јагодине скоро четири сата висио у кабини изнад ледене Мораве тврди да није заспао за воланом нити да је конзумирао алкохол.
- Када сам изгубио контролу и кад сам пробио ограду, помислио сам - ово је крај. А онда се камион зауставио, а ја сам се нашао изнад Мораве. И тако, висим у кабини и чекам. Да ли ће камион да крене или не. Неколико тренутака ми је требало да дођем себи, а онда сам позвао сина телефоном, рекао му шта се дешава и да зове ватрогасце - прича за Телеграф Миодраг Савић из Параћина, возач камиона који је јуче преживео праву драму на ауто-путу код






