Snimak koji je noćna mora roditelja: Beba je počela da se guši posle samo dva zalogaja, a majka je bila potpuno nemoćna! Nastala je prava drama! (video)
Kurir 08.08.2018
![Snimak koji je noćna mora roditelja: Beba je počela da se guši posle samo dva zalogaja, a majka je bila potpuno nemoćna…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dva policajca sa Floride proglašena su herojima kada su spasli bebu koja se gušila piletinom u jednom tržnom centru.
Nadzorne kamere su uhvatile dramatičan trenutak kada je majka Ana Grejem uvidela da je njena ćerka Lusija počela da se guši. Posle samo dva zalogaja, 14-mesečna devojčica je pocrvenela i počela je da gleda majku veoma zabrinuto. Grejemova ju je odmah uzela iz kolica i počela da je udara po leđima. Kako ništa nije pomoglo, počela je da viče i traži pomoć. U tom trenutku su se pojavili policajci Robert Ajala i Rafael Gvadalupe. Jedan od njih je