Malena duša nije izdržala: Spasioci došli do dečaka (2) koji je upao u bunar, pronašli ga mrtvog
Srbija danas 26.01.2019
![Malena duša nije izdržala: Spasioci došli do dečaka (2) koji je upao u bunar, pronašli ga mrtvog](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Spasilački timovi pronašli su telo mrtvog dvogodišnjeg dečaka Hulena Rosela koji je upao u bunar pre 13 dana u gradu Totalanu u Španiji.
Njegovo telo pronašli su rano jutros spasioci koji su kopali tunel kako bi do njega došli, rekao je portparol vladine kancelarije u Malagi i dodao da će o slučaju biti sprovedena istraga, prenosi AP. Podsećamo, Maleni Hulen Roselo pao je 13. januara u usku bušotinu dubine 110 metara. Kako bi došli do dečaka, za kojeg nisu sigurni da je živ, spasioci su iskopali dva tunela i koristili eksploziv. Inside 240ft tunnel where boy, 2, has been trapped