Орбан чека “последњу битку”: Дошло је време да бранимо хришћанску баштину
Вечерње новости 11.02.2019 | И. Станојевић

Мађарски премијер још једанпут оштро против ЕУ, најавио национални план у седам тачака. Настали су хришћанско-муслимански светови, у којима је хришћана све мање
НИЈЕ једном мађарски премијер Виктор Орбан подигао прашину, али ће овог пута бити потребно много више времена да се она слегне. Апсурдно, позивајући на изборе за Европски парламент у мају, Орбан је надмашио и самог себе у критикама Бриселу. Истовремено, најавио је подстицајне мере за наталитет, уз речи, које је највећи део планете протумачио као националистичке, а неки и као расистичке. "Потребно нам је много више мађарске деце", поручио је







![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес индијског борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/632/40921632kvyiky.jpg)
![[ДУБАИ АИРСХОВ 2025] Удес борбеног авиона Тежас и напетост између Индије и Пакистана која није помогла](https://nstatic.net/712/40921712xjjdql.jpg)


