Odmah su ga odveli na trežnjenje: Uhapšen pešak sa preko 4 promila alkohola u krvi!
Srbija danas 04.03.2019
![Odmah su ga odveli na trežnjenje: Uhapšen pešak sa preko 4 promila alkohola u krvi!](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
U Zvorniku je uhapšen pešak koji je imao 4,46 promila alkohola u krvi. Iz policije dodaju kako je Š. B. (69) zadržan u prostorijama Policijske stanice Kozluk do otrežnjenja.
Apeluje se na sve učesnike u saobraćaju da poštuju zakonske odredbe i da ne upravljaju vozilom pod uticajem alkohola. STRAŠNA TRAGEDIJA: Devojčica (14) pronađena MRTVA u kupatilu porodične kuće STRAŠNA TRAGEDIJA: Devojčica (14) pronađena MRTVA u kupatilu porodične kuće Takođe, skreće se pažnja pešacima da se ne kreću kolovozom pod uticajem alkohola. Lekari upozoravaju da više od 4,0 promila alkohola u krvi može dovesti do alkoholne kome.