Стравичан снимак из џамије: Тела леже на гомилама, а терориста без милости пуца! Изашао напоље, па наставио крвави пир (узнемирујући видео, 18+)

Курир 15.03.2019
Стравичан снимак из џамије: Тела леже на гомилама, а терориста без милости пуца! Изашао напоље, па наставио крвави пир…

На интернету се појавио снимак терористе Брантона Таранта који је у џамијама у новозеландском граду Крајстчерчу побио најмање 40 људи.

Снимак је веома узнемирујућ и није за оне са слабијим здрављем. Мосqуе Террор Аттацк 40 пеопле деад, 48 ињуред #Цхристцхурцх #Невзеланд пиц.твиттер.цом/пПксНпивцqq — Мухаммад Сохаиб (@сохаиб78614) Марцх 15, 2019 На снимку се види како он немилосрдно иде џамијом и убија људе. Могу се видети тела како леже на земљи. Крвник је цео напад снимио и преносио уживо на Фејсбуку. Кад је све испуцао, вратио се до кола по још муниције. Када се вратио до

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Свет, најновије вести »