Чекају асанжа и са дугим цевима: Полиција и новинари испред амбасаде Еквадора! Викиликсу дојављено могуће избацивање и хапшење! (фото)

Курир 05.04.2019
Чекају асанжа и са дугим цевима: Полиција и новинари испред амбасаде Еквадора! Викиликсу дојављено могуће избацивање и…

Британске полицијске власти распоредиле су данас наоружане припаднике полиције испред еквадорске амбасаде у Лондону након што је на Твитер налогу "Викиликса" објављено сазнање из високопозиционираних извора да би оснивач ове организације Џулијан Асанж могао да буде избачен из зграде "у наредним сатима или данима", преноси АП.

Агенција наводи да је у амбасади, згради од црвене цигле са белим рамовима прозора и балконима, ситуација мирна и да ниједан њен званичник нити британске власти нису коментарисали статус оснивача "Викиликса". Из лондонске полиције је, на новинарски упит о присуству наоружаних полицајаца испред амбасаде Еквадора, поручено да није било промена у полицијској процедури. #Ассанге суппортерс спеллед оут ‘НО ЕКСПУЛСИОН’ ин ЛЕД лигхтс он тхе сидевалк ин

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Економија, најновије вести »