Пирот на +31 степен Целзијуса (фото)
Пиротске вести 08.06.2019 | ПВ

Нагла промена температуре увела нас је из кишниг пролећног периода са температурама од десетак до 15 степени у право правцато лето па је тако данас у Пироту измерен чак 31 степен Целзијуса.
Док су малишани уживали расхладјујући се у градским фонтанама старијим суградјаним, посебно хроничним болесницима овај нагли температурни скок није пријао. Прочитајте и ово: Данас пролећне температуре у Пироту РХМЗ:Очекују нас лепи дани Градски штаб за ванредне ситуације: Крајњи опрез… До краја недеље поново праве летње температуре Зима се не предаје Висибабе никле у сред зиме Михољско лето се не предаје (ФОТО) Од четвртка могућ црвени




![ПРЕДСТАВЉЕНА НОВА ОПРЕМА ЗА СЕКТОР ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ: Стигло и прво возило за тунеле, тестирано у Предејану [ВИДЕО]](https://nstatic.net/364/40954364zkipxw.jpg)







