Aerodrom "Morava" kod Kraljeva biće otvoren za civilni saobraćaj 28. juna
N1 Info 20.06.2019 | Beta
![Aerodrom "Morava" kod Kraljeva biće otvoren za civilni saobraćaj 28. juna](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Aerodrom "Morava" kod Kraljeva biče otvoren za civilni vazdušni saobraćaj 28. juna, najavila je ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović.
13.03.2019. "Aerodrom 'Morava' će od Vidovdana funkcionisati kao civilno-vojni i na to sam veoma ponosna, jer zbog svoje pozicije ovaj aerodrom može da bude značajan za kargo saobraćaj u ovom delu Evrope. Neposredno u blizini aerodroma prolaziće i Moravski koridor, koji počinjemo da gradimo ove godine, i kad se tome doda i železnica, u logističkom smislu ne postoji bolja stvar u ovom delu Srbije", rekla je Mihajlović. Ona je dodala da se upravo