Kurti šah protiv mene neće igrati jer bi bio poražen! Vučić: Neophodno je nešto pomalo znati o toj igri da bi se igrala!
Kurir 31.10.2019
![Kurti šah protiv mene neće igrati jer bi bio poražen! Vučić: Neophodno je nešto pomalo znati o toj igri da bi se igrala!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da ne vidi smisao bilo kakvih razgovora sa Aljbinom Kurtijem posle svih izjava koje je dao. - Ne znam o čemu bi razgovarali.
Kao što je Kenedi rekao da pregovarate samo po principu ono što je moje je moje, a možemo da razgovaramo samo o onome što je tvoje - na to ne pristajem, poručio je Vučić. Kazao je da je Kurti rekao da će sa njim igrati šah, ali je Vučić kazao da je neophdodno nešto pomalo znati o toj igri da bi se igrala. - Pokušao je Izetbegović, koji igra prilično dobar šah. Šah je ozbiljna igra. Šah neće nikada igrati protiv mene jer bi bio teško poražen, naglasio je on. Što se