Usmeravanje dece ka kreativnom i inovativnom načinu razmišljanja
Plus online 04.11.2019 | Plusonline

Ovih dana završen je likovni konkurs koji je za učenike mlađih razreda svih osnovnih škola organizovao Startap centar u Pirotu.
Tema konkursa je bila „Nove ideje za bolji svet“. Interesovanje učenika je bilo zadovoljavahjuće i na konkurs su pristigla šezdeset četiri rada. Tročlani žiri, koji su činili profesori likovne umetnosti Vladimir Dončev i Bojana Nikolić i diplomirani grafički dizajner Jovana Jonić Rančić, je izabrao šest najboljih radova učenika. Start ap centar u Pirotu obezbedio je i prigodne nagrade za učenike i njihove učitelje. Prema odluci stručnog žirija nagradjeni su sledeći










![Mis Latinske Amerike iz Čilea oduševljena Nišom: „Ovaj grad ima posebno mesto u mom srcu, vratiću se ponovo“ [FOTO+VIDEO]…](https://nstatic.net/083/41415083owqekz.jpg)

