Sneg zavejao Ivanjicu – Na Goliji i do metra
InfoLIGA 29.12.2019

Sneg koji već drugi dan pada pojačanim intezitetom na području ivanjičke opštine dostigao je visinu od preko 70 centimetara na Goliji, dok ga u nižim predelima ima oko pola metra.
Sve službe za čišćenje i održavanje puteva rade punom parom i za sada uspevaju da održe prohodnost ali se apeluje na vozače da bez kompletne zimske opreme ne kreću na put. Kako saznajemo u preduzeću ‘’Putevi AD’’ neprohodan je jedino putni pravac Golijska reka-Preko brdo-Odvraćenica. Puteve u višim predelima Ivanjice obišao je zamenik predsednika opštine, Momčilo Mitrović, koji nam je potvrdio da se sva raspoloživa mehanizacija nalazi na terenu. -Čiste se putni


![KROZ BLATO I SNEG 70 KILOMETARA: Vozi đake, kupuje lekove i čuva školu – učitelj Marko dobio državni orden [VIDEO]](https://nstatic.net/596/41413596vdlkvj.jpg)









