Nova zvezdina era, prva dekijeva pobeda: Crveno-beli savladali Aris golovima Garsije i klinca od kog će Stanković napraviti čudo! /video/

Sportal blic 20.01.2020  |  Petar Lazić
Nova zvezdina era, prva dekijeva pobeda: Crveno-beli savladali Aris golovima Garsije i klinca od kog će Stanković napraviti…

Fudbaleri Crvene zvezde porazili su kiparski Aris rezultatom 2:0 u prvoj utakmic na pripremama, ujednu prvoj ikada pod vođstvom Dejana Stankovića.

Ofanzivni pristup Crvene zvezde urodio je plodom u 35. minutu. Sabili su izabranici Dejana Stankovića rivala na svoju polovinu, imali su nekoliko dobrih prilika i stigli do pogotka u drugoj polovini prvog poluvremena. Gajić je istrčao po levoj strani, lopta se odbila od Tomanea koji je uspeo da proigra mladog Gavrića. Sa svega par metara tinejdžeru nije bilo teško da matira čuvara mreže kiparskog tima. Pankov je u finišu prvog dela utakmice umalo duplirao Zvezdinu