Snažan potres na Karibima, izdato upozorenje na cunami: Zemljotres jačine 7,4 stepeni Rihtera pogodio ostrva između Kube i Jamajke
Večernje novosti 28.01.2020 | NovostiOnline
![Snažan potres na Karibima, izdato upozorenje na cunami: Zemljotres jačine 7,4 stepeni Rihtera pogodio ostrva između Kube i…](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
Zemljotres jačine 7,4 stepeni Rihterove skale pogodio je oblast između Kube i Jamajke, saopštio je Evro-mediteranski institut
Zemljotres jačine 7,4 stepeni Rihterove skale pogodio je oblast između Kube i Jamajke, saopštio je Evro-mediteranski institut. Zasad nema informacija o žrtvama i šteti. Nakon potresa, izdato je upozorenje o cunamiju za Kubu, Jamajku i Kajmanska ostrva. Epicentar potresa zebeležen je 122 kilometra severno od grada Lucija na Jamajci, na dubini od 10 kilometara. (Telegraf.rs/CNN)