Čitaoci pitaju: Obilaznica oko Svetoilijskog groblja raskopana, na groblju djubre, iz “Komunalca” ne odgovaraju
Jug press 05.02.2020
![Čitaoci pitaju: Obilaznica oko Svetoilijskog groblja raskopana, na groblju djubre, iz “Komunalca” ne odgovaraju](https://nstatic.net/img/logo/s/jugpress.png)
LESKOVAC Čitaoci JUGpressa su nam uputili nekoliko pitanja koje smo prosedili Javno komunlanom preduzeću “Komunalac”. 1.
Šta se dešava sa obilaznicom oko Svetoilijskog groblja? Čitaoci pišu da je sve raskopano, da ne može da se prodje, da djubre niko ne čisti iako vam plaćaju za održavanje groblja. 2. Čitaoci kažu da su svuda postavljene rampe, čak i gore, na brdu, i pitaju zašto? Kažu i da ne može da se pride do groblje. Na pitanja koja smo pre tri dana uputili u JKP “Komunalac” do danas nismo dobili odgovor.