Fudbalska čarolija na BajAreni i glupi VAR: Sedam golova, Bejli i Bender okrenuli derbi za 60 sekundi, Džanova lepotica, Haland neprimetan (video)

Mozzart sport 08.02.2020
Fudbalska čarolija na BajAreni i glupi VAR: Sedam golova, Bejli i Bender okrenuli derbi za 60 sekundi, Džanova lepotica…

Dortmund do 81. minuta imao tri boda u rukama, strašna utakmica za kraj bundesligaške subote

Kakav fudbal - strašan fudbal! Esencija omiljene nam igre spakovana u nešto više od dva sata brutalnog programa uz sedam golova, Bajerov trijumf rezultatom 4:3 (2:2), Dortmundovo opuštanje i prosipanje gola prednosti u roku od minut, strašan debitantski pogodak Emrea Džana, a u svemu nije učestvovao čudesni Erling Haland, koji je ovog puta bio neprimetan... Drugu stranu medalje u ovom spektakularnom meču pokazao je VAR sistem koji je još jednom žestoko omanuo.