"Vatromet" u gradskom derbiju: Ibrahimović blistao, Konte "ribao", Inter preokrenuo i preuzeo vrh!

Večernje novosti 09.02.2020  |  Beta

Inter je prvi sa 54 bodova, koliko ima i drugoplasirani Juventus, ali i lošiju gol razliku

Fudbaleri Intera pobedili su večeras kao domaćini u velikom derbiju italijanskog fudbala gradskog rivala Milan sa 4:2, u utakmici 23. kola Serije A. Milan je bio bolji u prvom poluvremenu, a na San Siru poveo je u 40. minutu golom Ante Rebića na asistenciju Zlatana Ibrahimovića. Švedjanin je u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena postigao drugi gol za "roso-nere". U drugom poluvremenu, verovatno posle "ribanja" Kontea u svlačionici, Inter je zaigrao bolje i