Šest medalja za srpske atletičare na prvenstvu Balkana: Furiozni Bibić osvojio zlato!

Telegraf 15.02.2020  |  Telegraf.rs

Srpski atletičari osvojili jedno zlato, jedno srebro i četiri bronze u Istanbulu

Reprezentacija Srbije takmičila je na 25.Balkanskom prvenstvu u dvorani koje je održano u Istanbulu. Našu ekipu činilo je 10 atletičara i 6 atletičarki, od toga je osvojeno četiri bronzane, jedna srebrna i jedna zlatna medalja. Titulu prvaka Balkana uspeo je da odbrani Elzan Bibić, koji je uprkos zdravstvenim problemima osvojio jedino zlato za našu zemlju i pobedio u trci na 1500m rezultatom 3:50,21. Asmir Kolašinac osvojio je srebrnu medalju u bacanju kugle sa